Młynki laboratoryjne

Młynki laboratoryjne IKA odpowiadają za precyzyjne, bezpieczne i natychmiastowe mielenie oraz rozdrabnianie materiałów twardych i kruchych np. wyrobów budowlanych, minerałów. Oferujemy również modele urządzeń służące do rozdrabniania jedzenia np. kukurydzy lub pszenicy. Dzięki kompaktowej budowie nie zajmują one dużo miejsca i są wygodne w użyciu. Zastosowane systemy bezpieczeństwa oraz wysoki standard jakości, umożliwiają komfortową pracę z urządzeniem i szeroki zakres zastosowania.

Młynki wsadowe

Młynki wsadowe mogą być wykorzystywane do mielenia zarówno miękkich i włóknistych próbek, jak i twardych. Urządzenia firmy IKA doskonale sprawdzą się również do mieszania składników oraz rozdrabniania precyzyjnego i zgubnego. Dzięki różnym prędkościom obrotowym oraz dużej mocy 1000 W osiągamy wysoką wydajność urządzenia. W sprzedaży oferujemy również młynki analityczne do mielenia udarowego oraz tnącego, które wyposażone zostały w komory wykonane PTFE zbrojonego dodatkowo włóknem szklanym.

Młynki liniowe

Młynki liniowe drobnomielące to uniwersalne urządzenia przystosowane do pracy ciągłej, która skraca czas przetwarzania próbki. Dzięki zakresowi obrotów 3000-6500/min możliwe jest mielenie suchych produktów o niewielkiej lub średniej twardości np. zboża, kawy, orzechów, węgla, torfu, nawozów. Młynki liniowe mogą być również stosowane do cięcia i szlifowania elastycznych materiałów włóknistych, miękkich i celulozowych. Do takich zalicza się m.in. liście, drewno, chmiel, papier i tekturę, tworzywa sztuczne, włókna, makaron, korzenie.

Sprawdź także: Ofertę homogenizatorów

BYRSKI POL Wojciech Byrski

02-793 Warszawa, ul. Przy Bażantarni 4/6
Biuro Obsługi Klienta: 02-886 Warszawa, ul. Rybałtów 14

Tel.: 22 / 649-24-05; Fax: 22 / 859-14-39
Tel. kom.: 602-77-22-12
e-mail: info@ikapol.pl www.ikapol.pl

NIP: 951 110 30 88
Regon: 017348997

Masz jakieś pytania ?
Napisz do nas

© 2023 BYRSKIPOL. All Rights Reserved.