Wytrząsarki

Wytrząsarki laboratoryjne dostępne w naszej ofercie idealnie sprawdzą się do wytrząsania i mieszania próbek m.in. w laboratoriach medycznych, przemysłowych i naukowych. W zależności od rodzaju ruchu wykorzystywanego do mieszania, wyróżniamy wytrząsarki rolkowe, orbitalne, do inkubacji, tłokowe, do mikropłytek, wirowe, obrotowe, górne oraz wahadło. Niezależnie od wybranego modelu, wytrząsarki IKA zapewniają optymalne warunki pracy o mocy maksymalnej nawet 3000 obrotów/min. Wyposażone w funkcję timera, cyfrowy wyświetlacz oraz nowoczesne opcje sterowania przy użyciu dedykowanego oprogramowania Labworldsoft, zapewniają komfortową pracę każdego zespołu badawczego.

Wytrząsarki okrężne, górne, tłokowe i inkubacyjne

Innowacyjny inkubator z wytrząsaniem firmy IKA to nowoczesne urządzenie do badań laboratoryjnych, które cieszy się rosnącą popularnością. Dzięki nowatorskiej konstrukcji może pracować w ściśle kontrolowanej temperaturze. Po ustawieniu czasu oraz prędkości obracania nie wymaga nadzoru laboranta. Oferujemy również wytrząsarki okrężne wirowe, orbitalne oraz do mikropłytek. W zależności od modelu sprawdzą się one w wytrząsaniu kolb okrągłych lub stożkowych, probówek, butli lub naczyń płaskich. W asortymencie dostępne są także wytrząsarki tłokowe o ruchu posuwisto-zwrotnym.

Wytrząsarki o ruchu rolkowym, kołyskowym, koziołkującym, obrotowym

Wytrząsarki o ruchu obrotowym, które również posiadamy w sprzedaży, polecamy do badań np. próbek pochodzenia biologicznego np. krwi. Do łagodnego mieszania np. kultur biologicznych lub kolb zwykłych, idealnie sprawdzą się natomiast urządzenia o ruchu kołyskowym lub koziołkującym. Wirówki o ruchu rolkowym przeznaczone są do mieszania próbek lepkich, zawiesin ciał płynnych oraz stałych, a także do próbek krwi umieszczonych w tradycyjnych probówkach lub butlach cylindrycznych.

BYRSKI POL Wojciech Byrski

02-793 Warszawa, ul. Przy Bażantarni 4/6
Biuro Obsługi Klienta: 02-886 Warszawa, ul. Rybałtów 14

Tel.: 22 / 649-24-05; Fax: 22 / 859-14-39
Tel. kom.: 602-77-22-12
e-mail: info@ikapol.pl www.ikapol.pl

NIP: 951 110 30 88
Regon: 017348997

Masz jakieś pytania ?
Napisz do nas

© 2023 BYRSKIPOL. All Rights Reserved.