Łaźnie wodne do laboratorium

Łaźnie wodne do laboratorium wykorzystywane są do podgrzewania cieczy oraz substancji poddawanych analizie oraz badaniom laboratoryjnym. W naszej ofercie znalazły się łaźnie ze zintegrowanym napędem mieszadła magnetycznego, które umożliwia swobodną cyrkulację płynów i doskonałą dystrybucję ciepła wewnątrz kąpieli. Z powodzeniem mogą być więc wykorzystywane m.in. do testowania żywności oraz materiałów, rutynowych badań laboratoryjnych, kontroli mikrobiologicznej, testów termicznych i korozyjnych, a także do inkubacji oraz utrzymywania próbek w stałej temperaturze.

Łaźnie wodne o cylindrycznym kształcie

Oferowane przez nas łaźnie wodne wyglądem przypominają wannę o pojemności do 4l. Dzięki cylindrycznemu kształtowi umożliwiają łatwe i równomierne podgrzewanie wody lub olejów o niskiej lepkości (do 50 mPas) do temperatury ok. 200 stopni Celsjusza. Naczynie wraz z elementami grzewczymi zintegrowane jest z solidną podstawą, dzięki czemu mamy pewność, że podczas badania urządzenie będzie stabilnie stało na podłożu. Dzięki niewielkim wymiarom urządzenia oraz ergonomicznym uchwytom może być ono z łatwością przenoszone z miejsca na miejsce oraz opróżniane.

Łaźnia wodna z cyfrowym wyświetlaczem

Wszystkie modele łaźni wodnych IKA zostały wyposażone w wyświetlacze cyfrowe pozwalające monitorować parametry wewnątrz naczynia takie jak np. prędkość mieszania bądź zadaną i aktualną temperaturę cieczy, którą można ustawić przy pomocy pokrętła. W sprzedaży dostępne są również modele urządzeń z wbudowanym interfejsem USB. Sterylność oraz higiena są niezwykle ważnymi aspektami w każdym laboratorium. Dlatego też wanny wykorzystywane w łaźniach IKA zostały wykonane ze stali nierdzewnej, którą łatwo utrzymać w czystości.

BYRSKI POL Wojciech Byrski

02-793 Warszawa, ul. Przy Bażantarni 4/6
Biuro Obsługi Klienta: 02-886 Warszawa, ul. Rybałtów 14

Tel.: 22 / 649-24-05; Fax: 22 / 859-14-39
Tel. kom.: 602-77-22-12
e-mail: info@ikapol.pl www.ikapol.pl

NIP: 951 110 30 88
Regon: 017348997

Masz jakieś pytania ?
Napisz do nas

© 2023 BYRSKIPOL. All Rights Reserved.