Gniotowniki laboratoryjne pionowe

Ugniatarki poziome

Gniotowniki laboratoryjne pionowe to urządzenia, które przeznaczone są do zgniatania i formowania różnego rodzaju substancji o dużej lepkości. Szczelny i sterylny pojemnik umożliwia intensywnie ugniatane bez możliwości jakiegokolwiek zanieczyszczenia produktu. Doskonale sprawdzi się do pracy w próżni, zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach. Gniotowniki PLANETRON wyposażone są w dwie łopatki, które precyzyjnie ugniatają i rozpraszają produkt w bardzo krótkim czasie. Z wykorzystaniem gniotowników pionowych produkuje się m.in. masy ceramiczne i dentystyczne, produkty farmaceutyczne i kosmetyczne, mieszanki tworzyw sztucznych oraz produkty spożywcze.

Ugniatarki poziome HKD i HKS to wysokowydajne urządzenia dwukomorowe, które sprawdzą się do zagniatania mieszanek o bardzo dużej lepkości. Wysokie ciśnienie oraz duże siły tarcia wewnątrz pojemnika, pozwalają na intensywne mieszanie i drobne rozproszenie składników. Z ich wykorzystaniem uzyskuje się produkty o różnej lepkości, począwszy od niskotopliwych klejów, poprzez farby drukarskie, mieszanki grafitowe i mieszanki tworzyw sztucznych, pasty węglowe, masy ceramiczne, aż po mieszanki gumowe o wysokiej lepkości.

Zgniatarki do pracy ciągłej

Zgniatarki do pracy ciągłej przeznaczone są do produkcji m.in. twardych mas metalicznych, mas uszczelniających, żywności o dużej lepkości, kauczuku silikonowego, karmy dla zwierząt, mieszanek gumowych oraz z tworzyw sztucznych. Te wielokomorowe urządzenia przystosowane są do pracy w trybie ciągłym, zapewniając intensywne, ale równocześnie równomierne i delikatne mieszanie, walcowanie, ugniatanie i wytłaczanie substancji. Unikalna konstrukcja pozwala na uzyskanie produktu lepszej jakości w krótszym czasie ugniatania. System modułowy umożliwia wybór ilości komór ugniatających, dając tym samym możliwość dopasowania urządzenia do własnych potrzeb.

BYRSKI POL Wojciech Byrski

02-793 Warszawa, ul. Przy Bażantarni 4/6
Biuro Obsługi Klienta: 02-886 Warszawa, ul. Rybałtów 14

Tel.: 22 / 649-24-05; Fax: 22 / 859-14-39
Tel. kom.: 602-77-22-12
e-mail: info@ikapol.pl www.ikapol.pl

NIP: 951 110 30 88
Regon: 017348997

Masz jakieś pytania ?
Napisz do nas

© 2023 BYRSKIPOL. All Rights Reserved.