Reaktory laboratoryjne

Reaktory laboratoryjne to urządzenia dzięki, którym możliwe jest m.in. mieszanie, homogenizacja oraz dyspergowanie substancji w warunkach laboratoryjnych. Ponadto pomagają one w odtwarzaniu i optymalizacji przebiegu procesu wielu reakcji chemicznych. Najczęściej stosowane są w laboratoriach związanych z przemysłem chemicznym, kosmetycznym oraz spożywczym. Dzięki szerokiemu spektrum możliwości doskonale sprawdzają się zarówno do rozkładu i mielenia ciał stałych bądź włókien w polimerach i cieczach, jak i do produkcji różnego rodzaju płynów oraz kremów. Reaktory firmy IKA to jednej z najlepszych urządzeń laboratoryjnych dostępnych na rynku. Wyróżniają się niezwykle długą żywotnością, funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem użytkowania.

Reaktory laboratoryjne ze stali nierdzewnej lub szkła borokrzemianowego

W sprzedaży posiadamy różne modele reaktorów laboratoryjnych wykonane ze stali nierdzewnej lub szkła borokrzemianowego (jedno- lub dwuścienne). Oferujemy również reaktory z dolnym zaworem spustowym. W zależności od preferencji Klienta oraz przeznaczenia, dostępne są zarówno naczynia z podstawowym wyposażeniem, jak i urządzenia posiadające dodatkowe funkcje. Na specjalne zamówienie istnieje również możliwość montażu elementów dodatkowych np. czujników temperatury, dyspergatorów, przegród zaburzających.

Reaktory kompaktowe

W naszej ofercie znalazły się reaktory o różnych parametrach oraz pojemności. Do badania próbek o mniejszej objętości polecamy reaktory kompaktowe, które zajmują mniej miejsca w przestrzeni laboratoryjnej. Wykonane z produktów najwyższej jakości, doskonale nadają się do dyspergowania, homogenizacji oraz mieszania. Najczęściej stosowane są w branży farmaceutycznej oraz kosmetycznej, aczkolwiek sprawdzą się również w innych gałęziach przemysłu. Dzięki inteligentnym i nowoczesnym funkcjom, ustawianie parametrów badania oraz sterowanie urządzenia mogą sile odbywać również z poziomu komputera PC.

BYRSKI POL Wojciech Byrski

02-793 Warszawa, ul. Przy Bażantarni 4/6
Biuro Obsługi Klienta: 02-886 Warszawa, ul. Rybałtów 14

Tel.: 22 / 649-24-05; Fax: 22 / 859-14-39
Tel. kom.: 602-77-22-12
e-mail: info@ikapol.pl www.ikapol.pl

NIP: 951 110 30 88
Regon: 017348997

Masz jakieś pytania ?
Napisz do nas

© 2023 BYRSKIPOL. All Rights Reserved.