Homogenizatory laboratoryjne

Homogenizatory laboratoryjne, które oferujemy to nowoczesne urządzenia, umożliwiające łączenie składników nie ulegających mieszaniu w środowisku naturalnym. Uzyskane w ten sposób jednorodne mieszanki są stosowane w różnych gałęziach przemysłu np. spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym, energetycznym i kosmetycznym. Również firmy z sektora ochrony środowiska korzystają w swoich badaniach z dyspergatorów IKA m.in. poddając homogenizacji próbki ścieków. Urządzenia firmy IKA wyróżniają się doskonałymi parametrami, zapewniając jednocześnie cichą pracę oraz komfort użytkowania.

Sprzęt laboratoryjny do homogenizacji próbek

Homogenizatory mają działanie zbliżone do młynków laboratoryjnych, które również znajdują się w naszej ofercie. Dzięki doskonałemu rozpraszaniu mieszanki umożliwiają nie tylko jej homogenizację ale również emulgowanie oraz tworzenie zawiesin. Idealnie sprawdzą się do mieszania, dyspergowania i mielenia na mokro, a także do mieszania proszków z płynami. Najczęściej stosowane są do wytwarzania innowacyjnych, nowych produktów oraz optymalizacji już istniejących procesów produkcyjnych.

Homogenizatory do instalacji pilotażowych, dyspergatory ze skalą

Homogenizatory do instalacji pilotażowych to rodzaj homogenizatorów przeznaczonych do pracy z próbkami o dużych objętościach do nawet 50 litrów. Dzięki bardzo dużej mocy oraz prędkości pracy, doskonale radzi sobie również z lepkimi składnikami. Przed przeciążeniem urządzenia chroni nowoczesny układ ochronny sterowany elektronicznie. Dyspergatory ze skalą posiadają zdecydowanie mniejszą moc, dlatego sprawdzą się do próbek o objętości max 2l. Dzięki szerokiemu wyborowi końcówek do rozdrabniania, znalazły one szerokie zastosowanie m.in. w branży medycznej oraz kosmetycznej.

BYRSKI POL Wojciech Byrski

02-793 Warszawa, ul. Przy Bażantarni 4/6
Biuro Obsługi Klienta: 02-886 Warszawa, ul. Rybałtów 14

Tel.: 22 / 649-24-05; Fax: 22 / 859-14-39
Tel. kom.: 602-77-22-12
e-mail: info@ikapol.pl www.ikapol.pl

NIP: 951 110 30 88
Regon: 017348997

Masz jakieś pytania ?
Napisz do nas

© 2023 BYRSKIPOL. All Rights Reserved.