Kalorymetry laboratoryjne

W asortymencie posiadamy kalorymetry laboratoryjne firmy IKA, która jest liderem wśród firm zajmujących się produkcją sprzętu laboratoryjnego. Oferujemy nowoczesne modele urządzeń wyróżniające się niezwykłą funkcjonalnością oraz jakością wykonania. W sprzedaży dostępne są kalorymetry o różnym stopniu automatyzacji, które pozwalają na oznaczanie ciepła spalania metodami: dynamiczną, adiabatyczną i izoperiboliczną. W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć akcesoriów dodatkowych znacznie poszerzających możliwości badawcze urządzeń, a także dedykowanego oprogramowania umożliwiającego sterowanie z poziomu komputera.

Kalorymetry automatyczne i półautomatyczne

Jeśli potrzebujesz nowoczesnego urządzenia do pomiaru ilości ciepła ze zautomatyzowanym systemem cyrkulacji wody oraz tlenu, wybierz kalorymetr automatyczny. Dzięki innowacyjnej technologii oraz konstrukcji szybko i niezwykle łatwo przygotujesz próbkę do badania. Jeśli jednak zależy Ci na możliwości ręcznego sterowania pracą urządzenia, polecamy urządzenia półautomatyczne, które doskonale sprawdzą się w analizach przeprowadzanych w mniejszych ilościach lub w celach edukacyjnych.

Kalorymetry do celów dydaktycznych, przemysłowych i badawczych

Kalorymetry dostępne w naszym asortymencie mogą być wykorzystywane nie tylko do badań naukowych w laboratoriach naukowych bądź przemysłowych. Doskonale sprawdzą się również jako urządzenia do wyposażenia laboratoriów na uczelniach wyższych lub w szkołach technicznych. Szeroka gama produktów spełnia oczekiwania zarówno profesjonalnych użytkowników, jak i tych o mniejszych wymaganiach. Niezależnie od przeznaczenia, oferowany przez nas sprzęt spełnia wszystkie wymagania techniczne oraz normy jakościowe.

BYRSKI POL Wojciech Byrski

02-793 Warszawa, ul. Przy Bażantarni 4/6
Biuro Obsługi Klienta: 02-886 Warszawa, ul. Rybałtów 14

Tel.: 22 / 649-24-05; Fax: 22 / 859-14-39
Tel. kom.: 602-77-22-12
e-mail: info@ikapol.pl www.ikapol.pl

NIP: 951 110 30 88
Regon: 017348997

Masz jakieś pytania ?
Napisz do nas

© 2023 BYRSKIPOL. All Rights Reserved.