Mieszadła magnetyczne

Mieszadła magnetyczne IKA to urządzenia, dzięki którym możliwe jest mieszanie i wytrząsanie cieczy oraz substancji w różnych ilościach i objętościach. Z ich wykorzystaniem możesz mieszać ciecze zarówno w naczyniach otwartych, jak i zamkniętych. Oferujemy nowoczesne mieszadła z panelem dotykowym utwardzonym wytrzymałym na pękanie oraz odpornym na chemikalia szkłem. W sprzedaży dostępne są również modele mieszadeł z funkcją blokady uniemożliwiającą przypadkową zmianę parametrów urządzenia. Urządzenia firmy IKA zużywają 25% mniej energii w porównaniu do innych producentów sprzętu laboratoryjnego, dzięki czemu możesz nie tylko troszczyć się o środowisko, ale i ograniczyć koszty ich eksploatacji.

Wielopozycyjne mieszadła magnetyczne z wytrząsarką

Jeśli szukasz urządzenia, które nie tylko dokładnie wymiesza nawet najmniejsze objętości, ale dodatkowo sprawdzi się jako wytrząsarka, zobacz naszą ofertę mieszadeł magnetycznych Twister firmy IKA. Dzięki specjalnym nakładkom, które nie zajmują dodatkowej przestrzeni w laboratorium, zyskasz wytrząsarkę typu Vortex o prędkości do 3000 rpm. Dzięki możliwości łączenia modułowego możesz jednocześnie podłączyć do 30 jednostek w dowolnej konfiguracji, co przy najmniejszej objętości daje, aż 279 pozycji mieszania.

Mieszadła magnetyczne z funkcją ogrzewania i regulacji temperatury

Prowadzanie badań laboratoryjnych wymaga stworzenia optymalnych warunków, które dotyczą również temperatury. Dlatego tez firma IKA oferuje mieszadła z funkcją grzania wyposażone w czujnik temperatury . Gdy płyta grzejna osiągnie temperaturę 50 stopni Celsjusza, system automatycznie wyłącza ogrzewanie. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, funkcja ta również ostrzega o wysokiej temperaturze płytki nawet, gdy urządzenie jest wyłączone. Dzięki wbudowaniu termometru stykowego, mieszadła magnetyczne IKA posiadają również możliwość precyzyjnej i skutecznej regulacji temperatury według indywidualnych potrzeb. W ofercie dostępne są również mieszadła bez podgrzewania.

BYRSKI POL Wojciech Byrski

02-793 Warszawa, ul. Przy Bażantarni 4/6
Biuro Obsługi Klienta: 02-886 Warszawa, ul. Rybałtów 14

Tel.: 22 / 649-24-05; Fax: 22 / 859-14-39
Tel. kom.: 602-77-22-12
e-mail: info@ikapol.pl www.ikapol.pl

NIP: 951 110 30 88
Regon: 017348997

Masz jakieś pytania ?
Napisz do nas

© 2023 BYRSKIPOL. All Rights Reserved.