Termostaty laboratoryjne

Termostaty laboratoryjne to specjalistyczne systemy kontroli temperatury, które dzięki precyzyjnej technologii mogą zarówno chłodzić, jak i ogrzewać. W naszym asortymencie posiadamy termostaty dla zakresów temperatur od -30 stopni Celsjusza do aż 250 stopni Celsjusza. Doskonale sprawdzają się zarówno w laboratoriach z branży przemysłowej oraz chemicznej, jak i spożywczej bądź naukowej. Oferujemy różne modele termostatów, które w zależności od wielkości pomieszczą różnorodne naczynia laboratoryjne np. zlewki, probówki, kolby szklane. W sprzedaży posiadamy także inne urządzenia do obróbki cieplnej takie jak np. łaźnie wodne, czy płyty i bloki grzewcze.

Termostaty zanurzeniowe

W asortymencie termostatów zanurzeniowych posiadamy m.in. cyrkulatory do kąpieli grzewczych, cyrkulatory mostkowe oraz łaźnie cyrkulacyjne z mieszadłem magnetycznym. W ofercie dostępne są również termostaty zanurzeniowe z łaźnią. Dzięki odpowiedniej konstrukcji i wysokiej jakości wykonania, pozwalają utrzymać stabilną i niezwykle precyzyjną temperaturę próbek. Wykonane w większości ze stali nierdzewnej, zapewniają doskonałe przewodnictwo cieplne oraz sterylność.

Termostaty recyrkulacyjne – chłodnicze, grzewcze

Do grupy termostatów recyrkulacyjnych zaliczamy cyrkulatory z funkcją grzania, bądź chłodzenia lub zarówno grzania, jak i chłodzenia. Ten rodzaj termostatów w zależności od wybranego modelu oraz zastosowania, umożliwia obniżenie temperatury urządzeń do -10 stopni Celsjusza, bądź ich nagrzewanie do nawet 250 stopni. Dzięki wbudowanej pompie ssąco-tłoczącej równomiernie rozprowadzają temperaturę wewnątrz wanny, stwarzając optymalne warunki do badań.

BYRSKI POL Wojciech Byrski

02-793 Warszawa, ul. Przy Bażantarni 4/6
Biuro Obsługi Klienta: 02-886 Warszawa, ul. Rybałtów 14

Tel.: 22 / 649-24-05; Fax: 22 / 859-14-39
Tel. kom.: 602-77-22-12
e-mail: info@ikapol.pl www.ikapol.pl

NIP: 951 110 30 88
Regon: 017348997

Masz jakieś pytania ?
Napisz do nas

© 2023 BYRSKIPOL. All Rights Reserved.