Mieszadła mechaniczne

Mieszadła mechaniczne dostępne w naszym asortymencie, świetnie sprawdzą się do mieszania zarówno jednego, jak i wielu składników o różnej skali lepkości. Wyposażone m.in. w cyfrowy wyświetlacz, elektroniczny obwód bezpieczeństwa czy dwa zakresy prędkości, umożliwiają komfortową pracę w każdym laboratorium. Ponadto doskonale radzą sobie z mieszaniem zarówno niewielkich ilości składników, jak i próbek o objętości aż do 200 litrów. Oprogramowanie Labworldsoft umożliwia łatwe i intuicyjne sterowanie mieszadłem przy pomocy telefonu lub komputera. Niezależnie od tego czy są to mieszadła śmigłowe, turbinowe, odśrodkowe czy spiralne, w naszym asortymencie znajdziesz urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb.

Mieszadła mechaniczne górne do delikatnego mieszania

W przeciwieństwie do mieszadeł magnetycznych, które również mamy w ofercie, mieszadła mechaniczne umożliwiają mieszanie substancji od góry. Modele przeznaczone do delikatnego mieszania cieczy o pojemności od 5 do aż 40 litrów, wyróżniają się cichą pracą oraz kompaktowymi wymiarami. Dzięki temu z łatwością wpasują się nawet w niewielką przestrzeń laboratoryjną. Ponadto przemyślana konstrukcja umożliwia utrzymanie stałych obrotów mieszadła niezależnie od stopnia lepkości mieszanej substancji lub cieczy.

Mieszadła górne wysokoobrotowe

Do mieszania substancji o wysokiej lepkości oraz objętości do 200 l polecamy mieszadła górne wysokoobrotowe, które wyróżniają się dużo większą mocą oraz prędkością. Dzięki wbudowanym funkcjom umożliwiają odczyt zmian lepkości mieszanego ośrodka, a także automatycznie korygują prędkość rzeczywistą wału, jednocześnie chroniąc urządzenie przed przeciążeniem. Ponadto modele mieszadeł mechanicznych wysokoobrotowych wyposażone zostały w regulację temperatury oraz funkcję blokady sterowania. W sprzedaży dostępne są także mieszadła ze skalą pilotażową.

BYRSKI POL Wojciech Byrski

02-793 Warszawa, ul. Przy Bażantarni 4/6
Biuro Obsługi Klienta: 02-886 Warszawa, ul. Rybałtów 14

Tel.: 22 / 649-24-05; Fax: 22 / 859-14-39
Tel. kom.: 602-77-22-12
e-mail: info@ikapol.pl www.ikapol.pl

NIP: 951 110 30 88
Regon: 017348997

Masz jakieś pytania ?
Napisz do nas

© 2023 BYRSKIPOL. All Rights Reserved.