Płyty grzewcze laboratoryjne

Płyty grzewcze to urządzenia wykorzystywane w różnorodnych badaniach oraz testach laboratoryjnych. Dzięki nim możliwe jest podgrzewanie oraz utrzymywanie określonej temperatury próbek, które poddawane są analizie i badaniom. W naszej ofercie znalazły się płyty grzejne ze szkła ceramicznego firmy IKA, które posiadają wysoka odporność chemiczną. Doskonale przewodzą ciepło, które jest rozprowadzane równomiernie po całej powierzchni roboczej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Ceramiczne płyty grzejne do podgrzewania i mieszania

Dzięki mocy max 1000 W nasze płyty grzejne z łatwością podgrzewają próbki do temperatury maksymalnej 500 stopni Celsjusza. Dysponujemy modelami zarówno do badania mniejszych objętościowo próbek np. do 5l, jak i większych, które wymagają użycia naczyń o pojemności do 10 litrów. Dlatego z powodzeniem mogą być stosowane zarówno do mieszania, jak i podgrzewania substancji w laboratoriach handlowych, dydaktycznych, badawczych i przemysłowych. Płyty grzejne IKA posiadają również możliwość podłączenia dodatkowego oprzyrządowania np. termometru stykowego, który ułatwi sterowanie temperaturą wewnątrz naczynia.

Funkcjonalne i bezpieczne w użytkowaniu płyty grzewcze

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, płyty grzewcze IKA wyróżniają się niezwykłą funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Wbudowany wskaźnik kodów błędu sygnalizuje m.in. zbyt wysoką temperaturę wewnątrz urządzenia, blokadę silnika czy problemy z obwodem bezpieczeństwa ITP. Ponadto przed zalaniem urządzenia cieczą, chroni podwyższony panel sterowania z wbudowanym wyświetlaczem cyfrowym, który pozwala na precyzyjne ustawienie temperatur pracy.

BYRSKI POL Wojciech Byrski

02-793 Warszawa, ul. Przy Bażantarni 4/6
Biuro Obsługi Klienta: 02-886 Warszawa, ul. Rybałtów 14

Tel.: 22 / 649-24-05; Fax: 22 / 859-14-39
Tel. kom.: 602-77-22-12
e-mail: info@ikapol.pl www.ikapol.pl

NIP: 951 110 30 88
Regon: 017348997

Masz jakieś pytania ?
Napisz do nas

© 2023 BYRSKIPOL. All Rights Reserved.