Aparaty do badań elektrochemicznych

Nasze aparaty do badań elektrochemicznych ElectraSyn 2.0. wykorzystywane są m.in. w pomieszczeniach badawczych, rzemieślniczych, dydaktycznych oraz przemysłowych, gdzie wymagane jest stworzenie otoczenia zbliżonego do tego panującego w laboratorium. Łączą one w sobie funkcje trzech urządzeń, które pozwalają na zastosowanie elektrochemii w większej skali. Dzięki tym aparatom możliwe jest przeprowadzanie preparatywnej syntezy organicznej urządzenia analitycznego, potencjostatu oraz płytki mieszadła. Są one niezwykle łatwe w użyciu nawet dla osób z mniejszym doświadczeniem laboratoryjnym.

Dzięki funkcji Smart Assist, w którą wyposażone są wszystkie urządzenia ElectraSyn 2.0. do badań elektrochemicznych firmy IKA przechodzenie przez kolejne etapy reakcji elektrochemicznych jest niezmiernie łatwe. Jest to szczególnie pomocne dla osób z mniejszym doświadczeniem laboratoryjnym. Dla bardziej doświadczonych użytkowników, ten intuicyjny system pomoże natomiast w ustaleniu odpowiedniego natężenia prądu niezbędnego do przeprowadzenia pierwszej reakcji.

Nowoczesny sprzęt do mieszania oraz przeprowadzania reakcji chemicznych

Urządzenia ElectraSyn 2.0. to wysokiej jakości sprzęt idealny do mieszania oraz przeprowadzania reakcji chemicznych. Stały rozwój oprogramowania oraz dostarczanie nowych funkcji przez producenta, umożliwiają przeprowadzanie najnowocześniejszych reakcji oraz analiz naukowych. Szeroki zakres akcesoriów np. elektrod, fiolek i mikrofiolek pozwala na przeprowadzanie badań w różnych gałęziach przemysłu. W celu ułatwienia obsługi urządzenia oraz transmisji danych, stworzono dodatkowo dedykowaną aplikację IKA ElectraSyn, która dostępna jest zarówno na Androida, jak i iPhone`a. Dzięki temu z poziomu smartfona możliwe jest m.in. monitorowanie reakcji elektrochemicznych czy procesu woltamperometrii cyklicznej (CV).

Urządzenia ElectraSyn 2.0. z funkcją Smart Assist

BYRSKI POL Wojciech Byrski

02-793 Warszawa, ul. Przy Bażantarni 4/6
Biuro Obsługi Klienta: 02-886 Warszawa, ul. Rybałtów 14

Tel.: 22 / 649-24-05; Fax: 22 / 859-14-39
Tel. kom.: 602-77-22-12
e-mail: info@ikapol.pl www.ikapol.pl

NIP: 951 110 30 88
Regon: 017348997

Masz jakieś pytania ?
Napisz do nas

© 2023 BYRSKIPOL. All Rights Reserved.